Centrum reklamy

Drainvac – centrální vysavače pro Váš domov

by on Říj.21, 2013, under Bydlení

Centrální vysavače jsou zařízení pro velmi efektivní úklid prachu jak v domácnosti, tak i pro průmyslové provozy.

Výhody centrálního vysávání:

Centrální vysavače zbaví koberec, podlahy a celý prostor domova nejjemnějšího prachu, který škodí zejména alergikům a astmatikům. To je možné pouze se systémem centrálního vysavače, protože nejjemnější částice, pokud je nezachytí filtr, jsou rozptýleny přes tlumič výfuku do ovzduší mimo objekt.

Centrální „luxování“ na rozdíl od používání jakýchkoliv jiných vysavačů má přednost i v tom, že vysávací jednotka je obvykle umístěna ve sklepě, garáži nebo technické místnosti, takže hluk neproniká do obytných místností. Rovněž centrální vysavače nevyžadují přenášení a neustálé pojíždění, jako neskladné podlahové vysavače. Manipulujete jen s lehkou, ohebnou, plastovou dlouhou hadicí.

Centrální vysavače: princip činnosti

Základem celého systému centrálního vysavače je sací jednotka s odlučovačem prachu. Bývá nejčastěji umístěna v technické části rodinného domu, to je např. v kotelně, garáži, skladu, předsíni nebo skladovací místnosti.

Kontaktujte nás na našich stránkách.


2 Comments for this entry

  • PrinCe

    Usmedve1m se. Připomnělo mi to včerejšed den. Jela jsem do Ostravy a když jsem se k ned bledžila, byly vidět těžke9 mraky a ozfdvalo se vzde1lene9 hřměned. Zaparkovala jsem jako obvykle u hradu. To už se z nebe i po zemi lily prdouy vody. Zavolala jsem na medsto ple1novane9ho setke1ned, že se chvedli zdržedm a zůstala sedět v autě. Všude kolem voda, na nebi i na zemi. Panečku, to je ale sprcha, to bude Ostrava umyte1! usmedvala jsem se. Za pe1r minut se průtrž zklidnila, už jen pršelo. Vystoupila jsem a pod deštnedkem prošla kolem soutoku Lučiny a Ostravice. Takove1 kre1sa, vykoupanfd vzduch, uvolněned Prošla jsem středem Ostravy až za červenfd kostel, na medsto setke1ned. To už bez deštnedku. Jen v dedku.

  • Reema

    | 22.9.2012 v 17:30 | Na to video se těšedm protože se snažedm naše přemluvit/už asi rok ?XD ale je1 se nevzde1m D/ abych si mohla oivrabt hlavu a neředct jim o tom a oivrabt si ji nejsem sebevrah D Takže když bych se dozvěděla fakta ktere1 by mi pomola tak budu asi nejšťastnějšed na světě XD Jinak se kouke1m že je hodně lided nemocnfdch D Včetně mě XD NO brzo se uzdrav!^^~ Ps:To video se ti moc povedlo! A strašně se mi ledbed tve9 nove9 vlasy!*o*

Leave a Reply