Centrum reklamy

Luxusní dětské pokoje a moderní dětské nábytek

by on Zář.27, 2012, under Bydlení

Základem dětského nábytku ZALF v oblasti interiérového designu je postavení jedince do těžiště tvůrčího procesu. Každé řešení čerpá a vychází z jeho specifických praktických požadavků a jedinečného vkusu zhmotnělého do nekonečného množství vlastních nápadů. Výsledkem je manifest a vize té osoby, která v domě skutečně žije.

Produkty italského nábytku ZALF jsou vytvářeny tak, aby na sebe vzájemně působily, aby různé místnosti byly ve spojení s jinými, aby se vytvořila návaznost mezi částmi domu, které slouží k různým účelům, mezi kuchyní, jídelnou, obývákem, ložnicí i koupelnou. Účelnost a originální design ruku v ruce v otevřeném kompozičním systému převrací původní myšlenku zařizování interiérů. Je to jako v zakázkovém krejčovství- lze volit rozměry, materiály i barvy.

Studentský nábytek ZALF a dětské pokoje nabízí možnost a schopnost vytvořit nadčasový design, osvobozený od přechodné módy, měnitelný a rozšiřovatelný, schopný dát lidem jedinečnou možnost: průběžně přehodnocovat a měnit svůj domov, podle ročního období, podle fází života, podle praktických požadavků, podle počtu členů domácnosti.

Moderní interiér je jedním otevřeným prostorem, kde každý kus nábytku představuje část celku. Vše lze přirozeně spojit pouze tím, že se celý interiér stane zobrazením duše konkrétního domova a těch, kteří v něm žijí a otevírají ho svým hostům.

Designový nábytek uvolňuje mocnou sílu, která je obsažena v šílené nekonečnosti osobitých ideí lidí. Díky absolutní svobodě, podobně jako v přírodě nakonec vznikají ta nejjednodušší a přitom plně funkční a „přísná“ řešení.


1 Comment for this entry

  • Thila

    Až do 70 % tržned hodnoty noemvitosti Od 10.000,- do 200.000.000,- Kč (dle vfdše zajištěned, tedy tržned hodnoty noemvitosti) Variabilned možnosti sple1cened Možnost expresnedho čerpe1ned již do 2 dnů!Penedze je možne9 použedt na cokoliv! Odborne1 pomoc při řešened exekuced Vyple1cened exekuced na noemvitosti Zrušedme dražbu vašed noemvitosti Možnosti konsolidace ste1vajedcedch dluhůNikam nejezdedte, my přijedeme za Ve1mi! Rychle9 půjčky a favěry Nebankovned hypote9ky Refinancove1ned bankovnedch hypote9k, půjček a favěrů včetně kreditnedch karet Podmednka ze1stava noemvitosti! Zastavovane1 nemovitost může bfdt ve vlastnictved třeted osoby Umedme Ve1m půjčit na družstevned byt Umedme financovat odkup městskfdch bytů Poskytujeme komplexned servis (zajistedme předpadne1 pojištěned a pomůžeme Ve1m splnit všechny podmednky k čerpe1ned) Pre1vned poradenstved ZDARMA! Bez zkoume1ned vfdše předjmu! Tržned odhad noemvitosti ZDARMA! Vyplňte si že1dost na Budeme Ve1s do 24 hodin kontaktovat

Leave a Reply