Centrum reklamy

Střechy Praha – nadkrokevní izolace

by on Čer.12, 2013, under Bydlení

Střechy Praha – nadkrokevní izolace pomáhá chránit váš dům

Uvažujete o stavbě nového domu, provádíte rekonstrukci střechy? Pak potřebujete také kvalitní nadkrokevní izolace. Zaskočilo vás to, nevíte co to je? Není nic jednoduššího než se obrátit ne odborníky.
Střechy Praha jsou pro vás řešením, firma Vrňata & Žáčik je spolehlivým partnerem pro každého, kdo se chystá k opravě střechy nebo ke stavbě domu. Rekonstrukce střechy Praha zajistí vše potřebné ke zdárnému průběhu plánované rekonstrukce střechy. A do té spadá i nadkrokevní izolace. Jedná se vlastně o několik komponentů, které patří přímo pod střešní krytinu.

Nadkrokevní izolace – spojení několika komponentů

Je to sada těsnících prvků, různé folie pod tašky, lepicí pásky a těsnící materiál, univerzální napojovací pás, flexibilní pásy, systémové šrouby a sady různých prostupů izolací. Všechny tyto komponenty slouží při rekonstrukci střechy k zamezení průniku vlhkosti do podkroví, a tím pádem i do samotné stavby.

Rekonstrukce střechy Praha, prováděné firmou Vrňata & Žáčik provádí všechny práce spojené s pokládkou střechy velmi zodpovědně a profesionálně. Firma používá osvědčené výrobky firem Puren, Rockwoll a Permo Therm.
Velmi důležité je při opravě či pokládce nové střechy výběr nadkrokevní izolace a komponentů. Ale ještě důležitější je odborné položení střechy a montáž nadkrokevní izolace. Neodborné provedení prostupu jednotlivými vrstvami střešního pláště, zejména u nadkrokevní izolace, se v praxi ukazuje jako slabina ohrožující celkovou konstrukci střechy. Netěsnosti vzniklé nedokonalým napojením na parozábranu mohou způsobovat vnikání nežádoucí vlhkosti.

Nadkrokevní izolace od kvalitní firmy

Tomu lze jednoduše zabránit, vybrat spolehlivou firmu, která provádí tyto práce již dlouhou dobu, k naprosté spokojenosti svých zákazníků. Rekonstrukce střechy Praha nás směrují právě na webové stránky www.strechyvrnata.cz, kde se o nadkrokevní izolaci a její montáži můžete dovědět víc. Nejlépe je navštívit kancelář firmy a spolu s jejím majitelem a technikem v jedné osobě vše upřesnit a dojednat.

Ještě před tím, než rekonstrukce střechy Praha začne pracovat na vašem objektu, je potřeba navštívit zmíněnou nemovitost, kde se provede zaměření střechy k rekonstrukci, výpočet kolik materiálu bude potřeba, jaká nadkrokevní izolace se použije při opravě a nastíní se konečná částka za práci i materiál. Teprve potom je možné a doporučené podepsat smlouvu na rekonstrukci střechy a firma může začít bez odkladů pracovat.


Leave a Reply