Centrum reklamy

Cestujeme na Tureckou riviéru

by on Úno.27, 2013, under Cestování

Turecko je jednou z mála zemí světa nacházející se na dvou kontinentech. Menší část Turecka se nachází v Evropě, zatímco většina leží v Asii. A právě jeho asijská část je oblíbeným místem pro dovolenou. Pokud plánujete dovolenou v Turecku i vy, věnujte pozornost zejména jedné oblasti – Turecké riviéře. Turecká riviéra je poměrně krátký úsek Tureckého pobřeží nacházející se v jeho jižní části, ovšem svou krásou si získala srdce mnoha cestovatelů.

Chcete-li poznat pravou tvář Turecka, pak je právě Turecká riviéra ideálním místem pro vaši dovolenou. Nachází se zde celá řada významných tureckých měst, ale také nádherná letoviska s moderními hotely, v nichž se budete cítit jako v pohádce. Samozřejmostí je komfortní zázemí, čisté moře a nádherná příroda, které dominuje pohoří Taurus nacházející se nedaleko letoviska Kemer. Kouzlo Turecké riviéry navíc dokreslují četné historické památky, které zde můžete navštívit. Zejména, vydáte-li se do letoviska Side.

Dovolená na Turecké riviéře

Letní dovolená na Turecké riviéře je jedinečným zážitkem. Turecké hotely jsou vyhlášené svým kulinářským uměním, hotelové komplexy skýtají veškerý komfort, který si lze na své dovolené přát a přímo na písečných plážích máte k dispozici plážové bary a grily, na nichž se připravují nejrůznější speciality, které vám po koupání či vodních sportech jistě přijdou k chuti. Dovolená na Turecké riviéře je zážitkem pro všechny vaše smysly!

Díky velmi kvalitním službám a příjemné atmosféře je Turecká riviéra oblíbeným místem nejen mezi mladými turisty, kteří sem přijíždějí z různých koutů světa, ale také mezi rodinami s dětmi. Plánujete-li tedy rodinnou dovolenou, dovolenou s přáteli nebo romantickou dovolenou ve dvou, z nabídky zájezdů na Tureckou riviéru si jistě vyberete! V naší nabídce naleznete širokou paletu nejrůznějších zájezdů na Tureckou riviéru, včetně zájezdů do Antalye, Alanye, Beleku, Kemeru a Side, ale také na mnoho dalších míst. Cestujte s námi na Tureckou riviéru a dopřejte si nezapomenutelnou letní dovolenou.


Leave a Reply