Centrum reklamy

Jarní dovolená na horách

by on Pro.22, 2014, under Cestování

Po dlouhé zimě přichází jedno z nejkrásnějších ročních období – jaro. Příroda se probouzí ze zimního spánku, vše se začíná zelenat a rozkvétat. Přesto se najdou místa, kde i v období jara naleznete zasněženou krajinu a kde si můžete do sytosti užít zimních radovánek. Prožijte krásné chvíle v některých z alpských zemí, kde si i na jaře skvěle zalyžujete a zároveň se i opálíte. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách! Vydejte se se svou rodinou, partnerem či partnerkou nebo s partou přátel na nezapomenutelnou jarní dovolenou a prožijte jedinečné chvíle plné pohody a skvělých zážitků!

Jarní lyžování bývá bezpochyby skvělým zážitkem pro každého milovníka zimních radovánek. Zasněžené svahy jsou zalité sluncem, na sjezdovkách je znatelně méně lidí a podmínky na nich jsou stále výborné. Také ceny jsou v jarním období mnohem příznivější a podstatně levnější. Na mnoha místech trvá lyžařská sezóna až do začátku dubna, na některých dokonce i o pár týdnů déle. Navíc od poloviny března, kdy po celé Evropě končí zimní prázdniny, většina středisek snižuje ceny skipasů nebo má pro své návštěvníky připraveny speciální akce, díky nimž můžete ušetřit ještě víc. Také ceny ubytování jsou podstatně nižší.

Jarní lyžování v Alpách

Pokud si chcete užít slunečních paprsků a zároveň si skvěle zalyžovat v jarních měsících, vydejte se rozhodně do alpských zemí. Vybírat můžete z Alp rakouských, italských nebo francouzských. Rakouské Alpy se nacházejí nejblíže a i na jaře si můžete vybrat z pestré škály středisek, kam se vypravit za zimními sporty. Využijte zajímavých akcí, které nabízí zahraniční lyžařská střediska na jaře. Užijte si zimních radovánek do sytosti. Nadýchejte se čerstvého vzduchu, vydejte se do krásné krajiny a opusťte města plná smogu.

Využijte poslední možnost na lyžování v tomto roce a vydejte se do alpských zemí, kde na vás čekají krásně upravené sjezdovky různých úrovní. Užijte si aktivního odpočinku se svými blízkými. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách. Zapomeňte na starosti všedních dní a vydejte se za dobrodružstvím a poznáním do nádherné přírody.


Leave a Reply