Centrum reklamy

Víkend ve Vysokých Tatrách

by on Lis.06, 2014, under Cestování

Léto se s námi pomalu loučí, ale nastávající podzim i zima s sebou přináší mnoho možností jak stávit čas s přáteli, rodinou nebo partnerem. Kam se podíváme, vidíme slevové portály, akční nabídky dovolené a nabídky zkrácených pobytů. Zkrátka lákadla všude kolem nás. Podzim je idéální pro návštěvu hor, čas strávený v přírodě, turistikou, cyklistikou nebo třeba horolezectvím. Velice příjemnou variantou je také pobyt strávený ve wellness. Využít můžeme i slevy na wellness pobyty nebo slevy na pobyty na horách.

Například Vysoké Tatry jsou hojně vyhledávány a to v každém ročním období. V zimním období převážně běžkaři, lyžaři či horolezci. Navštěvují Starý Smokovec, Tatranskou Lomnici, Bachlebovu dolinu nebo Štrbské pleso a mnoho dalších známých sjezdovek. Někteří sem jezdí proto, aby si zasáňkovali nebo vyzkoušeli kluziště. Ale nemusí být zima a sníh na horách a z Tater si dovezeme báječné zážitky.

Těm, co mají rádi celodenní výlety a delší trasy, příjdou vhod celodenní okruhy. Většinou jsou to trasy vedoucí ze Starého Smokovce. Taktéž jsou vysoké Tatry propleteny mnoha kilometry cyklistických a turistických tras. Díky projektu – Tatry bez bariér se vybudovalo několik tras, které jsou vhodné i pro méně pohyblivé návštěvníky na vozítkách. Mezi ně patří například Bobrovecká dolina, Roháčská dolina, Popradské pleso, Bielovodská dolina a mnoho dalších. Trasy jsou díky tomu vhodné například i rodiny s malými dětmi.

Odpočinek po práci

Zábava nekončí jen turistikou. Milovníci sportů mohou vyzkoušet paragliding, který je zpřístupněn z chaty Solisko, ze Slavkovského nosu nebo z Lomnického sedla. Odpočinek zajistí návštěva golfového 27-mi jamkovm hřištěm. A nakonec přichází vždy to nejlepší. Ten, kdo si chce chvíle na horách zpříjemnit, vypnout od každodenních starostí a zbavit se stresu, může navštívit wellness. Široká nabídka masáží, peelingů, koupelí, zábalů a dalších procedur ohromí a potěší každého z nás po náročném dni. Procedury pomáhají obnovit harmonii těla i mysli a mají také velice příznivý vliv na kvalitu spánku.


Leave a Reply